یوینیت پرتابل دندانپزشکی مدل MC2

یوینیت پرتابل دندانپزشکی مدل MC2

یونیت پرتابل دندانپزشکی/ یونیت سیار دندانپزشکی
یونیت پرتابل دندانپزشکی
یونیت سیار دندانپزشکی

یونیت پرتابل دندانپزشکی

برای اولین بار در ایران توسط این شرکت طراحی و تولید شده است که دارای گواهی ثبت اختراع میباشد . این یونیت یه منظور خدمات رسانی به مناطق محروم و صعب العبور ، مراکز درمانی و بهداشتی ، ویژه جانبازان و معلولین ، مدارس ،مناطق مرزی ، مواقع بحران ، ارتش ، و...... طراحی و تولید شده است تا هم نیاز یک پزشک به صورت کامل برآورده شود و هم به راحتی قابل حمل و نقل و جابه جایی باشد .
یونیت طراحی شده از 3 بخش اصلی طراحی شده است :
1- باکس اصلی : کمپرسور ، مخزن کمپرسور ،ساکشن جراحی ، شیشه ساکشن ، چراغ و پاییه چراغ محتویات این باکس است که توسط یک پوشش مقاوم و ضد ضربه فلزی نگهداری میشود . همچنین برای سهولت در حمل آن چرخ های در زیر باکس طراحی شده که به راحتی قابل حمل و نقل باشد .
2- یونیت اصلی : یونیت پنوماتیک توسط یک پاییه بر روی زمین مسقر میشود که قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش 360 درجه را دارد . با توجه به نیاز پزشک این یونیت دارای یک پوار آب و هوا ی یک ورودی توربین یک ورودی ایرموتور است که آب لازم توسط مخزنی که در زیر دستگاه تعبیه شده تامین میشود . همچین این یونیت قابل اتصال به کمپرسور مرکزی نیر میباشد و فشار هوای خروجی قابل کنترل است .
3-صندلی و تابوره : صندلی این یونیت قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتیه بیمار را دارد و با توجه به نیاز پزشک قابل تنظیم است . صندلی فوق دارای روکش چرمی میباشد که قابل شست و شو بوده و رنگ آن با توجه به سلیقه ی متقاضی انتخاب میشود .
مشخصات یونیت پرتابل دندانپزشکی :
- دراری کمپرسور بدون روغن ( oil free)
- ساکشن جراحی و مخزن نشکن
- چراغ زوم دار با قابلیت شارژ
- صندلی فوق سبک با قابلیت تنظیم ارتفاع و روکش چرمی
- سیستم قطع برق خودکار
- دارای چرخ برای سهولت در حمل
- سینی متحرک قابل شست و شو
- قابل حمل در مناطق صعب العبور