یونیت پرتابل دندانپزشکی مدل MC3

یونیت پرتابل دندانپزشکی مدل MC3

یونیت سیار دندانپزشکی
یونیت سیار دندانپزشکی
یونیت سیار دندانپزشکی
یونیت سیار دندانپزشکی
یونیت سیار دندانپزشکی
یونیت سیار دندانپزشکی

مدل MC3

یونیت پرتابل دندانپزشکی MC3 از 2 بخش تشکیل شده است

1- باکس اصلی:

این باکس شامل کمپرسور اویل فری ، ساکشن جراحی با شیشه نشکن ، چراغ زوم دار برق و باطری با قابلیت شارژ ، سیستم تخلیه اتوماتیک هوای سیلندر هنگام قطع ناگهانی برق ، یونیت پنوماتیک کشویی با سینی استیل ، دارای پوار آب و هوا ، یک خروجی ایر موتور ، یک خروجی توربین به همراه ولوم تنظیم آب ، سیستم آب کاویترون و تنظیم هوای خروجی (ریگلاتور)  میباشد که یونیت پنوماتیک آن قابل اتصال به کمپرسور مرکزی چرخش 360 درجه و تنظیم ارتفاع به همراه سینی متحرک دارد.

پوشش خارجی باکس اصلی از جنس گالوانیزه با رنگ استاتیک کوره ای برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه میباشد و به منظور سهولت در حمل و نقل توسط یک نفر دارای چرخ و دستگیره جمع شونده است .

2- صندلی پرتابل دندانپزشکی و تابوره :

بدنه صندلی ساخته شده ، تمام آلومینیوم و پشتی آن از جنس استیل بوده که قابلیت تنظیم ارتفاع در 4 حالت را دارد و کنترل پشتی صندلی توسط یک جک گازی متناسب با نیاز پزشک تنظیم میگردد. قسمت زیر پایی صندلی قابلیت جدا شدن از بدنه اصلی و تبدیل آن به صندلی نشیمن را دارد ،این صندلی فوق سبک بوده و در انتها و بعد از استفاده به صورت کامل جمع شده و به همراه تابوره در یک کاور قابل شستشو قرار میگیرد که به آسانی توسط یک نفر قابل حمل است و وزن آن 12 کیلوگرم می باشد.

مشخصات کمپرسور یونیت پرتابل:
Motor:1.4 HP AC
Air flow: 53~58 lpm
Weight:8.5 Kg /18.7 lbs
Size: L34.5 *W18 *H20 cm
مشخصات ساکشن جراحی یونیت پرتابل:
Motor:1.4 HP AC
Vacuum: 650 mm Hg
Weight:5.9 Kg /13 lbs
Size: L30.5*W16*H20 cm